קורס NLP אונליין

קורס NLP אונליין מחיר

חשבתם ללמוד את המקצוע המבוקש כיום NLP והתלבטתם מטעמי חוסר זמן? כיום ניתן למצוא מגוון רחב של קורס NLP אונליין אשר יתאים לצרכיכם האישיים, מבלי שתצטרכו להגיע למקום בו הלימודים מתקיימים. מדובר בקורסים שחלקם מוקלטים מראש וניתנים לצפייה באמצעות רשת האינטרנט, וחלקם נערכים בשידור חי ומועברים באמצעות תוכנות זום ודומותיהן. ואם חשבתם כי לא מדובר בקורסים מקצועיים, אז טעיתם. מדובר בקורסים מלאים ומפורטים המכילים מספר רב של שיעורים  לא פחות מקורסים פרונטליים, והם בעלי תכנים עשירים. קורסים אונליין מתחדשים בתדירות גבוהה, התלויים בהתפתחות NLP אם אתם מעוניינים ללמוד בצורה זו,  חפשו את הקורסים של סמואל בז'רנו, המרכז לצמיחה אנושית ועסקית, כך תלמדו בקורסי האונליין המתקדמים בתחום.

יתרונות הלמידה באמצעות קורס NLP אונליין

קורס NLP אונליין הוא בעל יתרונות רבים וחשוב מאוד לבחור את הקורס אליו תרשמו, בקפידה. בעוד שקורסים פרונטליים מוגבלים בזמן, ויש ללמוד בזמנים הנקבעים מראש, את הקורס NLP אונליין תוכל ללמוד בכל זמן שתרצה, תוכל לבחור את המקום בו תלמד, גם אם מדובר בלמידה על שפת הים.  גם את המכשיר דרכו תצפה בקורס האונליין, תוכל לבחור בעצמך, הטלפון הנייד, הטאבלט, המחשב הביתי, או הנייד, הכול לפי הנוחות שלך. בקורסים אונליין תוכלו לצפות בכל שיעור ושיעור במלואו ובלי הפרעות. ניתן אפילו לעצור כל שיעור ולהמשיך את הצפייה במועד מאוחד יותר. בקורסי NLP  אונליין מבוצעת חשיבה ממוקדת בנושאי השיעורים, סדר הלימוד ועוד.

לאיזה קורס NLP אונליין מומלץ להירשם

גם בבחירת קורס NLP אונליין, מומלץ מאוד לבדוק את תכני הקורס המועברים, את שיטות הלימוד, והאם ניתן להתייעץ עם מרצה הקורס גם לאחר, שצפיתם בשיעורים. חשוב לבדוק כי אכן המרצה ותיק ובעל ניסיון.  סמואל בז'רנו המרכז לצמיחה אנושית ועסקית, יעביר לכם קורס אונליין עם כל התכנים הנדרשים שתצאו מוסמכים.

קורס NLP דיגיטלי

בקצב החיים של היום, לימודים גוזלים מאתנו זמן רב, ולא פעם אנחנו חושבים פעמיים לפני שאנחנו מתחילים ללמוד את הנושא האהוב עלינו. עם התפתחות הטכנולוגיה כיום, אין צורך לחשוב פעם. קורס NLP דיגיטלי, הוא אחד מהקורסים המומלצים בלמידה מרחוק. איכות הקורס ותכניו אינה נפגעת, להיפך, הקורס במתכונת דיגיטלית מסייע בלמידה טובה יותר של החומר, ישנה אפשרות רבה להתרכז בנלמד מבלי ששאר התלמידים יפריעו עם שאלות, ואף קל יותר להבין את דברי המרצה שאינם נקטעים. אם ברצונכם ללמוד את מקצוע ה NLP בדרך נוחה, פנו אל סמואל בז'רנו, המרכז לצמיחה אנושית ועסקית, שם תמצאו המענה המתאים לכם.

קורס NLP דיגיטלי פתרון יעיל

קורס NLP דיגיטלי חוסך לכם זמן רב. אין לכם את זמן הנסיעות עד למקום הלימודים, אתם לא צריכים למצוא חניה מתאימה ועוד. גם בצד הכספי קיים חיסכון רב. אין לכם הוצאות נסיעה מיותרות, אין תשלום על חניה או מזון, וברוב המקרים הקורסים הדיגיטליים, זולים יותר מהקורסים הפרונטליים. קיימת נוחות בישיבה מול מסך, לפעמים לשבת בכיתה זו תחושה זרה לנו. אחד מהיתרונות הגדולים לקורס NLP אונליין, זו האפשרות לתרגל את החומר הנלמד במקביל ללימוד. כאשר אתם לומדים דרך המחשב האישי שלכם תוכלו ליישם את מה שלמדתם בסמוך לזמן הלימודים. ניסיון העבר מלמד כי למידה בקורס דיגיטלי, היא בעלת כושר ריכוז גבוה במיוחד עבור התלמיד.

קורס NLP דיגיטלי הדרך הנוחה ללמוד

קורס NLP אונליין, הוא הדרך הנוחה ביותר ללמידה. חשבו על זה, אתם יושבים בבית  ולומדים מקצוע שלם מהמחשב, הרי הבית שלכם הוא המקום הטבעי בהם אתם מרגישים הכי נוח. לא צריך להתארגן ולהיערך באופן מיוחד לפני שיוצאים, לא צריך איפור, ביגוד יפה, אפשר ללמוד גם בפיג'מה. קורס דיגיטלי מוביל בתחום הNLP תמצאו אצל  סמואל בז'רנו המרכז לצמיחה אנושית ועסקית, חייגו עוד היום.

קורס nlp אונליין מומלץ

חשבתם ללמוד את המקצוע הכי מבוקש כיום, מאמן NLP? אין צורך ללכת רחוק. היום תוכלו למצוא מגוון של קורסים בתחום. קורס NLP אונליין מומלץ לאנשים עסוקים, שבכל זאת מעוניינים להעשיר את הידע ולפנות לתחום. קורסים המועברים פרונטלית מוגבלים בזמן. על המרצה להספיק להעביר את החומר בזמן מוגבל,  לעיתים הוא מספיק בקורסי NLP  אונליין תוכלו לצפות בכל שיעור ושיעור במלואו ובלי הפרעות של אחד מהתלמידים שישאלו שאלות במהלך השיעור. הכי נוח כשיש את האפשרות  לעצור בכל רגע נתון בשיעור ולהמשיך את הצפייה במועד מאוחד יותר. ברוקס מסוג זה יש נוחות מרבית גם למקום ממנו אתה צופה בקורס האונליין. לסמואל בז'רנו, קורסי NLP אונליין מהמובילים בתחום ודרכו עברו עשרות תלמידים מרוצים.

קורס NLP  אונליין מומלץ בכל זמן ומכל מקום

קורס NLP אונליין מומלץ, זמין לצפייה בכל זמן ומכל מקום. ניתן להיכנס אליו מהעבודה, מהבית, מבית קפה, ומכל מכשיר שנבחר, בין אם מדובר מטלפון נייד, בלפטופ או מהמחשב הביתי. הרמה בקורסים אונליין היא גבוהה כמו בלמידה פרונטלית וזולה יותר כי נחסכים מאתנו ההוצאות הנלוות של מציאת מקום חניה, תשלום על חניון ודלק. בקורסי האונליין ניתן לצפות ללא הגבלת זמן. צפיתם בשיעור ולא הבנתם? אין שום בעיה, חוזרים אחורה. רוצים להיזכר במשהו שנלמד באחד מהשיעורים? צופים בו שוב. בניגוד לקורסים פרונטליים בהם לא ניתן לחזור על החומר, עם קורסים דיגיטליים תוכלו לצפות שוב ושוב באותו השיעור.

קורס NLP אונליין מומלץ רק אצל המומחים

כמו בכל תחום גם קורסי האונליין מחויבים להיות הטובים במיוחד ולהיות מועברים על ידי מומחים בתחום שיעבירו את המידע בצורה מובנת ומעניינת. סמואל בז'רנו המרכז לצמיחה אנושית ועסקית, הוא הכתובת עבורכם, פנו עכשיו לקבלת יעוץ.

ממליצים עלינו

דנה כהן, ת"א

לפני כשנתיים, עברתי תהליך אישי ומשנה חיים בליווי של סמואל. פחד שהתמודדתי איתו במשך 7 שנים אשר השפיע על איכות חיי באופן יומי עם תסכול וייאוש. הפחד היה ממעליות וקלסטרופוביה, פשוט נעלם לאחר טיפול אחד בלבד!

בתהליך אישי עזר לי סמואל למצוא את "היהלום שבי" תוך מסירות ורגישות רבה לצד "לשים את הדברים על השולחן" לומר את הדברים הפחות נעימים , מה שגרם לי להערכה גדולה יותר את סמואל. שיניתי הסתכלות על החיים, שחררתי דפוסים של הרס עצמי והגעתי לשלמות ולדיוק שחיפשתי בחיי.

כתוצאה מכך, החלטתי ללכת צעד נוסף קדימה ולהרשם לסדנה בת 6 מפגשים בהנחיית סמואל. הסדנה הועברה בצורה מעניינת חווייתית ומקצועית ונתנה לי כלים לחיים שאני מיישמת ביום יום על מנת לחיות חיים חיוביים וקלים.

ממליצה לכל אחד ואחת ליהנות מחוויה מעצימה כזאת במיוחד עם סמואל שהוא מנטור לחיים!

דנה כהן, ת"א
לפני כשנתיים, עברתי תהליך אישי ומשנה חיים בליווי של סמואל. פחד שהתמודדתי איתו במשך 7 שנים אשר השפיע על איכות...
עדי דבש חסון - Plantation, Florida USA

לסמואל הגעתי דרך הפייסבוק לאחר חיפוש ארוך של מנחים בתחום ה-NLP ולאחר שיחה החלטתי להירשם לקורס אצלו. אני מתגוררת בפלורידה ולכן הקורס הועבר דרך ה-ZOOM.

ידעתי באינטואיציה שבחרתי נכון.

כבר בשיעור הראשון, הבנתי כמה זכות נפלה בחלקי ללמוד אצל סמואל וכמה השראה הוא עבורי.

זהו אחד הקורסים הכי משמעותיים שעברתי בחיי עם אחד האנשים הכי המשמעותיים והמשפיעים ביותר בחיי.

כל תפיסת עולמי השתנתה, הרגשות, המחשבות, צורת החשיבה, ההסתכלות על עצמי ועל הסביבה.

הפכתי להיות אדם אחר, הרבה יותר מודעת לעצמי וליכולות שלי.

הקורס הביא אותי לתובנה שגם השמים הם לא הגבול.

הקורס עם סמואל בזכות ההנחיה המדויקת, מעניינת וסוחפת החומר שהועבר בתורה ברורה ומלאת השראה , פתחו לי צוהר לחיים מלאי משמעות ועשייה.

כבר בשיעור הראשון, ידעתי שהעולם שלי הולך להשתנות.

החיבור עם סמואל כמורה וכאדם זוהי מתנה לכל החיים!

עדי דבש חסון - Plantation, Florida USA
לסמואל הגעתי דרך הפייסבוק לאחר חיפוש ארוך של מנחים בתחום ה-NLP ולאחר שיחה החלטתי להירשם לקורס אצלו. אני מתגוררת בפלורידה...
ליליאן בנאדיבה - אלפי מנשה

שמי ליליאן בנאדיבה, מאסטר NLP עם ניסיון חיים לא קטן. למרות הידע המקצועי, הייתי תקועה שנים עם הפחד הראשוני לקפוץ למים ולהגשים את חלומי ואת היעוד שלי.

את סמואל פגשתי בקורס ומיד הבנתי שמדובר במנחה מאד מקצועי, אינטליגנט עם יכולות יוצאות דופן. כשסמואל הציעה לי את עזרתו הייתי סקפטית אבל למרות עשרות הניסיונות שלי לקבל עזרה החלטתי לתת לחלום שלי עוד סיכוי.

לשמחתי לא התאכזבתי, אחרי 10 פגישות בלבד , פגישות מאד פוקחות עיניים ומלאות בתובנות, אחרי הצמדות לעבודה שעשיתי בהנחיתו של סמואל, אני גאה לשתף שאני כבר בימים אלה מגשימה את חלומי. סמואל ליווה אותי בדיוק ומקצועיות, צעד אחרי צעד, בהכלה ורגישות עד הרגע המיוחל.

אני ממליצה לא לוותר ולא להרים ידיים , לעשות את הפגישות עם סמואל ולצאת לדרך חדשה ומבלבול לצלילות. לא לבזבז יותר זמן ולעשות.

ליליאן בנאדיבה - אלפי מנשה
שמי ליליאן בנאדיבה, מאסטר NLP עם ניסיון חיים לא קטן. למרות הידע המקצועי, הייתי תקועה שנים עם הפחד הראשוני לקפוץ...
עדי קפרא - רחובות

כל מה שרציתי בסיום התהליך שעברתי עם המנטור המדהים הזה, הוא להיות כמותו, לתת ערך לאחרים, לעזור, לשפר איכות חיים.

סמואל עזר לי ללמוד לבקש עזרה.

הרים אותי וקילף שכבות שאפשרו לי להגיע, להניע, לקדם את עצמי.

פיזית הרגשתי גבוה יותר, זקוף יותר, מלא ביטחון והערכה עצמית.

היריעה קצרה מלהכיל את השיפורים בחיי כתוצאה מהליווי שלו.

ממליץ עליו ועל התהליכים שמעביר בחום ובאהבה גדולה.

אדם רב פעלים.

אני מאוד מחובר לדרכו

עדי קפרא - רחובות
כל מה שרציתי בסיום התהליך שעברתי עם המנטור המדהים הזה, הוא להיות כמותו, לתת ערך לאחרים, לעזור, לשפר איכות חיים. סמואל...
רון אשל - ירושלים

שמי רון אשל בן 57 משתף אתכם על קצה המזלג על מהפך שעברתי.

במשך כל חיי חייתי בתחושה שאני בן אדם עצבני וכועס על כל העולם וקם ונופל במערכות יחסים הן זוגיות והן חברתיות והרגשה שאני לא טוב ולא מספיק טוב .

במשך שנים לא הערכתי את עצמי ולא ידעתי להתמודד עם מצבים שונים.

הומלץ לי ללכת לנסות אמון N.L.P ואני צחקתי ואמרתי איזה שטויות אני בסדר גמור העולם דפוק.

לאחר מספר חודשים לאחר משבר נוסף במערכת זוגיות בחיים פניתי למאמן (מטפל) סמואל בז'רנו דרך המלצה שקיבלתי עליו מחברה והתחלתי סדרת פגישות אישיות איתו.

היום אני נמצא במקום אחר בחיי ,אני איש שמח רגוע ואוהב את העולם הכל מסתדר לי בצורה הכי טובה בחיים.

הביטחון והדימוי העצמי שלי עלו מאוד ואני מעריך ואוהב את עצמי מאוד.

אני ממליץ בחום ואהבה גדולה על האימון הזה ובמיוחד עם האיש הנפלא הזה סמואל שהנחה אותי והביא אותי לעולמי החדש על זה אני אסיר תודה לו .

מאחל לכולם באהבה גדולה בהצלחה ( זה שווה חיים שונים וחדשים לגמרי)

סמואל בז'רנו אתה המציל שלי אוהב אותך רון אשל

רון אשל - ירושלים
שמי רון אשל בן 57 משתף אתכם על קצה המזלג על מהפך שעברתי. במשך כל חיי חייתי בתחושה שאני בן אדם...
לימור ליהי דבי - מנטורית טרנספורמציה תודעתי

אומרים שכשהתלמיד מוכן המורה מגיע…

את סמואל הכרתי בנקודה שבה התחלתי להתעורר לחיים, שנה קודם לכך ביום שסיימתי קורס NLP בארהב, טסתי לישראל כי אבי נפטר…שנה שלא אימנתי, שנה שלא התאמנתי הייתי מבולבלת, לא זכרתי הרבה וכמו גוזל שבוקע מהביצה הרגשתי שהגיע זמן

סמואל היה בדיוק המורה שהייתי צריכה, בסבלנות רבה, צעד צעד עשיתי את הקורס בשנית הפעם בעברית, ללא הנחות הוא נתן לי את התמיכה, הידע, הביטחון שהייתי זקוקה

הרגשתי שקיבלתי, מורה, מדריך, חבר, אח הכל כלול בחבילה אחת, כל מה

תודה לך שליווית אותי במסע חשוב בחיי, תודה על שהנשמה שלך התנדבה להיות חלק כל כך חשוב בהתעוררות שלי, עזרת לי להיות מי שאני היום

ממליצה בחום לכל מי שרוצה לרכוש כלי אימון מדהים לחיים…

לימור ליהי דבי - מנטורית טרנספורמציה תודעתי
אומרים שכשהתלמיד מוכן המורה מגיע… את סמואל הכרתי בנקודה שבה התחלתי להתעורר לחיים, שנה קודם לכך ביום שסיימתי קורס NLP בארהב,...
ליליינה בניידיבה

מקצוען, מנהיג ומעורר השראה!

ליליינה בניידיבה
מקצוען, מנהיג ומעורר השראה!
משה קאירה

שמואל בזרנו מהמאמנים המקצועיים והטובים שיש ממליץ מניסיון אישי!!

משה קאירה
שמואל בזרנו מהמאמנים המקצועיים והטובים שיש ממליץ מניסיון אישי!!
מרקו רטנר
מספר 1 בתחום ומעורר השראה!!
איתן פריינטה

פשוט תותח כל עצה שלך פשוט בומבה תודה לך על הכל מעריך ומעריץ!!

איתן פריינטה
פשוט תותח כל עצה שלך פשוט בומבה תודה לך על הכל מעריך ומעריץ!!
קרן אור-לוי

המון שנים חלמתי ולא העזתי להגשים, תודה על ההזדמנות לבנות איתך יד ביד! אין כמוך ולא יהיה לעולם!

קרן אור-לוי
המון שנים חלמתי ולא העזתי להגשים, תודה על ההזדמנות לבנות איתך יד ביד! אין כמוך ולא יהיה לעולם!
עדי קפרא

האדם הזה עזר לי לצמוח ולהוצי דברים מעצמי שלא הייתי מגיע אלהם בלעדיו. המון קשב ורצון לעזור. ממליץ בחום והמון אהבה.

עדי קפרא
האדם הזה עזר לי לצמוח ולהוצי דברים מעצמי שלא הייתי מגיע אלהם בלעדיו. המון קשב ורצון לעזור. ממליץ בחום והמון...
יערי פז-אשד

אני ממליץ על סמואל כאדם עם אישיות מקסימה, קוסמת וסוחפת המאפשר לשני יכולת ביטוי, קיום ולגלות את הנסתר בתוך הנפש.

יערי פז-אשד
אני ממליץ על סמואל כאדם עם אישיות מקסימה, קוסמת וסוחפת המאפשר לשני יכולת ביטוי, קיום ולגלות את הנסתר בתוך הנפש.
עודד רוזנפלד - חיפה

עד לפני שנה בערך או יותר הייתי בן אדם אחר לחלוטין.

אחד שעבר כמה וכמה דברים לא קלים, מלא בפחדים, חששות , בלי ביטחון,

מרגיש מבפנים לא שייך ומתעורר כל בוקר עם ההרגשה הזו וממשיך בחיים.

אמא שלי ראתה שמשהו לא טוב עובר עליי וחיפשה מישהו שיעזור מבחוץ.

היא המליצה על סמואל.

קיבלתי את המספר, דיברנו בהודעות וקבענו להיפגש לניסיון.

ביום שהגעתי הכרנו והתחלתי לעבור אימונים מיוחדים בכל שבוע.

סמואל נתן לי להרגיש שייך גם שלא הייתי מדבר הרבה הבין אותי וגרם לי לראות את החיים אחרת..

היה קשוח איתי רק כדי לנער אותי ממחשבות ,מהרגלים לא טובים ועזר לי לבנות הרגלים מעצימים.

אך טוב לב ומקשיב כשהייתי צריך אוזן קשבת.

האנרגיות שלי השתנו. האושר שלי גדל, היצירתיות הוכפלה פי 2 ממה שהייתה.

הביטחון עוד בתהליך אבל גם הוא נבנה לאט לאט.

היום הספקתי להכיר המון אנשים חדשים שממלאים את ליבי באושר.

אני מעביר פעילות של ריקודים ומשמח אנשים בזום.

מצלם, עורך, מעצב ויוצר את הקסם כל פעם מחדש

לכל אחד ואחת דרך הראייה שלו / שלה ביחד עם היצירתיות שלי.

שאני מסתכל אחורה על עצמי אני יודע שבחיים לא אחזור למה שהייתי והרגשתי אז.

הכל הרבה בזכות התהליך שעברתי עם עצמי ובזכות סמואל המקסים.

עודד רוזנפלד - חיפה
עד לפני שנה בערך או יותר הייתי בן אדם אחר לחלוטין. אחד שעבר כמה וכמה דברים לא קלים, מלא בפחדים, חששות...
קורסים נוספים
קורס NLP TRANSFORM

הקורס המקיף ביותר בישראל הכולל את הפרקטישינר והמאסטר יחד והנחיית קבוצות וכן בונוסים נוספים שיקנו...

קרא עוד
שיווק דיגיטלי